בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
01/01
1901
העלאת סרטונים לוימאו בצורה בטוחה
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
Vimeo הוא שירות הצגת ושיתוף סרטונים, בדומה ל-Youtube. היתרון המרכזי בשימוש בו לקורסים דיגיטליים הוא פרטיות - היכולת להגדיר שם וססמא למשתמש, אשר בלעדיהם הוא לא יוכל לקבל גישה לצפיה בסרטון. בדף זה, תלמדו כיצד שולטים במידת הפרטיות של סרטון שהעלתם ל-Vimeo.
01/01
1901
הטמעת טפסים בוורדפרס - Wordpress
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
מערכת Wordpress מאפשרת לכם להטמיע טפסי הרשמה של מערכת שלח מסר בתוך האתר שלכם. בצורה זו, כל מי שמשאיר פרטיו בטופס יעודכן אוטומטית ברשימת המנויים שלכם. בדף זה, תלמדו כיצד הדבר מתבצע.
01/01
1901
המדריך המלא לחיבור Zapier לשלח מסר
המדריך המלא לחיבור Zapier לשלח מסר
זאפייר (Zapier) היא פורטל אינטרנטי המקשר בין מאות מערכות אינטרנטיות מכל תחום ומכל העולם, והיא הפורטל הגדול ביותר בעולם ליצירת התממשקויות בין מערכות. מה זה אומר בפועל? - זאפייר מאפשרת לכם לחבר דברים שכביכול לא אמורים להתחבר - פרטי דף סליקה חיצוני לרישום לקורס דיגיטלי, טופס של wordpress ליצירת מנוי בקבוצת דיוור, ועוד. בדף זה תלמדו כיצד מחברים בין זאפייר לבין מערכת שלח מסר.
01/01
1901
הדרכה לחיבור מסוף אישורית זהב (קארדקום) לשלח מסר
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
דף סליקה - חלון אינטרנט בו ניתן לבצע רכישה של מוצר או שירות, לאחר השארת פרטים מזהים כגון מספר ותוקף כרטיס האשראי. מערכת שלח מסר מאפשרת לכם להטמיע דפי סליקה ישירות בתוך דף הנחיתה שלכם - כך שהלקוחות שלכם יוכלו לבצע תשלום כבר מדף הנחיתה. בדף זה, תלמדו כיצד להטמיע דף סליקה של מערכת אישורית זהב (קארדקום).
01/01
1901
01/01
1901
יצירת שדה REF (מקור הגעה) בשלח-מסר
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
שדה REF מאפשר לך לדעת מה מקור המנוי שנרשם בטופס ההרשמה שלך. באמצעות שדה REF, יש לך את היכולת לעקוב אחרי דפי הנחיתה שפיזרת במקומות שונים ברשת, ולדעת מאיזה קישור נרשמו אליך הכי הרבה מנויים - פייסבוק, האתר האישי שלך, באנר פרסומי וכולי'. בדף זה, תלמד כיצד מציבים שדה REF בטופס הרשמה.
01/01
1901
מערכת טפסי ההרשמה החדשה
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
טופס הרשמה - כותרת, כמה שדות למילוי פרטים וכפתור, שיכולים לקבוע את גורל הליד שלך לשבט או לחסד. טופס הרשמה מעוצב נכון, שעובד בצורה חלקה, ומסוגל לרשום את הליד הפוטנציאלי לקבוצת הדיוור הנכונה, הוא מרכיב הכרחי להצלחת מאמצי השיווק של העסק שלך. לפניך המדריך המלא ליצירת, עיצוב, איפיון והטמעת טופס במערכת שלח מסר.
01/01
1901
מפת ניווט סטטיסטיקות
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
פירוט נתוני השליחה שלכם, מסודר בצורת תרשים זרימה.
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות