בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
01/01
1901
חיבור 2LINK למערכת שלח מסר
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
חיבור 2LINK למערכת שלח מסר
חיבור 2LINK לשלח מסר חיבור מערכת כרטיסיות לשלח מסר. בכמה צעדים פשוטים תוכלו לחבר את הכרטיסייה הדיגיטלית לחשבון שלכם בשלח מסר ובכך לבצע אינטגרציה בין המערכות
01/01
1901
העלאת סרטונים לוימאו בצורה בטוחה
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
Vimeo הוא שירות הצגת ושיתוף סרטונים, בדומה ל-Youtube. היתרון המרכזי בשימוש בו לקורסים דיגיטליים הוא פרטיות - היכולת להגדיר שם וססמא למשתמש, אשר בלעדיהם הוא לא יוכל לקבל גישה לצפיה בסרטון. בדף זה, תלמדו כיצד שולטים במידת הפרטיות של סרטון שהעלתם ל-Vimeo.
01/01
1901
01/01
1901
מערכת טפסי ההרשמה החדשה
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
טופס הרשמה - כותרת, כמה שדות למילוי פרטים וכפתור, שיכולים לקבוע את גורל הליד שלך לשבט או לחסד. טופס הרשמה מעוצב נכון, שעובד בצורה חלקה, ומסוגל לרשום את הליד הפוטנציאלי לקבוצת הדיוור הנכונה, הוא מרכיב הכרחי להצלחת מאמצי השיווק של העסק שלך. לפניך המדריך המלא ליצירת, עיצוב, איפיון והטמעת טופס במערכת שלח מסר.
01/01
1901
מפת ניווט סטטיסטיקות
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
פירוט נתוני השליחה שלכם, מסודר בצורת תרשים זרימה.
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות