בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
27/09
2021
התממשקות בין BizLive לשלח מסר
התממשקות בין BizLive לשלח מסר
במדריך זה נציג בפניכם כיצד ניתן לממשק את ההרצאות שלכם ב BizLive עם חשבונכם בשלח מסר.
26/09
2021
23/09
2021
מילוי אוטומטי של פרטי נרשמים בין טפסים בדפי נחיתה
מילוי אוטומטי של פרטי נרשמים בין טפסים בדפי נחיתה
במדריך זה נציג בפניכם כיצד אתם יכולים לקבוע במעבר מטופס אחד לטופס אחר, שפרטי הנרשמים יישמרו בטופס הבא אליו הם יעברו ולא יצטרכו להקליד אותם מחדש.
23/09
2021
התממשקות בין Tazman לשלח מסר
התממשקות בין Tazman לשלח מסר
מערכת CRM מתקדמת לניהול סטודיו ובתי ספר מערכת Tazman מיועדת לעסקים אשר מעוניינים לנהל בצורה מסודרת את החוגים, סדנאות, לחייב את הלקוחות באופן של הוראת קבע (כמו דמי מנוי), ועוד. המערכת מתאימה ללקוחות שמנהלים קורסים אונליין ומעוניינים לחייב בהוראת קבע אל לקוחותיהם. במדריך זה, תציג בפינכם כיצד ניתן ליצור התממשקות בין מערכת Tazman לשלח מסר.
19/09
2021
התממשקות בין Verifone לשלח מסר
התממשקות בין Verifone לשלח מסר
בין שלח מסר למערכת הסליקה האינטרנטית וריפון קיים חיבור מלא ומקיף. במדריך זה תלמדו כיצד לבצע התממשקות בין השניים.
13/09
2021
פיצול תאים בקובץ אקסל לפני ייבוא למערכת שלח מסר
פיצול תאים בקובץ אקסל לפני ייבוא למערכת שלח מסר
לפעמים כאשר אתם מייבאים רשימות תפוצה המרוכזותב קובץ אקסל, לעיתים תתקלו במצב שבו יש לכם טורים בקובץ אשר מכילים כמה כתובות אימייל באותו תא, אשר מופרדות בסימון מסוים (פיסק או נקודה) במדריך זה נראה לכם כיצד ניתן לסדר את הנושא, ולהפוך כל מייל לטור נפרד, כך שתוכלו לייבא את הקובץ אקסל שלכם לתוך מערכת שלח מסר.
13/09
2021
חיבור והטמעת טפסי Poptin בשלח מסר
חיבור והטמעת טפסי Poptin בשלח מסר
מה זה בכלל פופטין? פופטין (Poptin) היא מערכת ליצירת ווידג'טים ופופאפים (הודעות מרחפות שיופיעו באתר האינטרנט שלכם), המאפשרים רישום קל ופשוט של מנויים למערכת לשם שיפור יחסי ההמרה בין כמות הגולשים הנכנסים לאתרכם לכמות הגולשים שנרשמים למאגר המנויים שלכם. אך שיפור אחוזי המרה היא רק תחילת תהליך המשפך השיווקי. כעת פרטי הלקוח צריכים להכנס למערכת השיווקית שלכם בשלח מסר שתאפשר לכם לשלוח אליו את המסרים הממוקדים שבניתם, לנהל את המידע אודות הלקוח ולהשלים את תהליך הרכישה ולקדם אפסיילים חדשים. 
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות