בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
03/07
2016
יצירת פניה אישית
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
לפעמים, כל מה שצריך כדי להגיע ללב הלקוח הוא "טאץ' אישי". מערכת שלח מסר מאפשרת לכם לפנות לכל מנוי בפנייה אישית, על-ידי הוספת מידע מפרטי המשתמש שלו (כגון שם פרטי, גיל וכו') לטקסט הודעת הדוא"ל שברצונכם לשלוח לו. בדף זה תלמדו כיצד לבצע זאת.
10/07
2016
הוספת תמונה להודעה
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
הוספת תמונות להודעות הדוא"ל שלכם מתבצעת בדרך פשוטה ונהירה. בדף זה תלמדו כיצד מעלים תמונה למערכת, עורכים אותה, מחליפים תמונה בתמונה אחרת, ומצמידים קישור לתמונה.
10/07
2016
ייבוא מנויים מקובץ Excel
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
הזנה ידנית של רשימה ארוכה של כתובות דוא"ל היא נחלת העבר - מערכת שלח מסר מאפשרת לכם להעביר קבצי Excel למערכת שלנו, גם מרשימות התפוצה של תיבות הדוא"ל שלכם. כאן תראו כיצד להזין את הקובץ למערכת, ומה האפשרויות העומדות בפניכם ביבוא מנויים.
27/07
2016
שיווק נכון באמצעות רשימת דיוור
קטגוריות:
שלח מסרדפי נחיתה
רשימת דיוור הפכה בשנים האחרונות לכלי שיווק אפקטיבי ויעיל בקרב בעלי עסקים רבים, אך עדיין, רוב בעלי העסקים אינם יודעים כיצד לשווק נכון לרשימה ואיך לתעל שיווק באמצעות רשימות דיוור ללקוחות משלמים.
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות