בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
05/12
2021
יצירת קישור Google Forms עם פרטים אוטומטים
יצירת קישור Google Forms עם פרטים אוטומטים
במידה והינכם משתמשים בטופס גוגל וברצונכם לשלוח קישור של הטופס לרשימת התפוצה שלכם בתוך ניוזלטר, אך אתם מעוניינם שהפרטים שלהם כבר יופיעו אוטומטית בטופס מבלי שיצטרכו להזין אותם מחדש, במדריך זה תלמדו כיצד לעשות זאת.
02/12
2021
התממשקות בין משולם לשלח מסר
התממשקות בין משולם לשלח מסר
בין שלח מסר למערכת הסליקה של חברת משולם ניתן ליצור התממשקות בין דף הסליקה לחשבונכם בשלח מסר באמצעות יצירת טופס במערכת שלח מסר וחיבורו לדף הסליקה שלכם במשולם. במדריך זה נסביר לכם כיצד ליצור את ההתממשקות ביניהם.
22/12
2021
יצירת תתי - תגיות
תגית שמורה מאפשרת לכם לקחת אזור ספציפי בהודעת דוא"ל, ולשנות אותו "מבחוץ" - ללא צורך לערוך מחדש את כל ההודעה. תת-תגית הינה תגית שמורה המותאמת אישית למנוי שלכם, ומציגה לו תוכן המבוסס על פרטיו האישיים במערכת. בדף זה, תוכלו ללמוד כיצד להפוך תגית שמורה רגילה לתת-תגית, וכיצד לעצב ולאפיין אותה.
22/12
2021
יצירת תגיות בשלח מסר
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
תגית שמורה הינה אזור קבוע בהודעת הדוא"ל שלכם, בו אתם יכולים לערוך ולהחליף את התוכן כרצונכם, ללא צורך בעיצוב ועריכה של כל ההודעה מחדש. בדף זה, תלמדו כיצד ליצור, לערוך, לעצב, ולמקם תגית שמורה בתוך הדיוור שלכם.
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות