בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
29/06
2021
תוספות וקישורים להודעת מייל-עורך 2
תוספות וקישורים להודעת מייל-עורך 2
בחלק מהמקרים בהם נשלח דיוור במייל נרצה להוסיף דברים כמו קבצים מצורפים, היפר קישור לאתר האישי שלנו או פנייה אישית למדוורים. בנוסף, כחלק משיטת העבודה היעילה לדיוור, נרצה לאפשר לנמען ללחוץ על קישור שיעביר אותו לדף נחיתה עם טופס הרשמה. במדריך זה תוכלו למצוא את כל סוגי התוספות והקישורים הנמצאים בעורך 2 במערכת שלח מסר.
27/06
2021
איך להגדיר את המספר הוירטואלי לWhatsApp העסקי
איך להגדיר את המספר הוירטואלי לWhatsApp העסקי
כאשר אנו משתמשים במספר וירטואלי לשליחת SMS, רצוי ומומלץ להגדיר את אותו מספר כמנוי וואצאפ עסקי. במדריך זה נציג לכם את השלבים ליצירת וואצאפ עסקי למספר הטלפון הוירטואלי שלכם בשלח מסר
06/06
2021
הגדרת כתובת השולח במערכת שלח מסר
הגדרת כתובת השולח במערכת שלח מסר
לכתובת השולח המוגדרת בחשבונכם במערכת שלח מסר יש חשיבות רבה. סוג הכתובת יכול להשפיע רבות על איכות השליחה. וכן כך יש לה גם השלכות משפטיות בהתאם לתקנות חוק הספאם. שהרי כתובת השולח שתגדירו במערכת, היא זו שתזוהה ע"י הנמענים שלכם ותאושר על ידם.
06/06
2021
ייצוא מנויים מהמייל האישי
ייצוא מנויים מהמייל האישי
במדריך זה תלמדו כיצד לייצוא את אנשי הקשר שלכם מהמייל האישי וזאת על מנת להשתמש בהם בכדי להעלות לתוך מערכת שלח מסר
06/06
2021
הגדרת שדות במערכת שלח מסר
הגדרת שדות במערכת שלח מסר
במדריך זה נסביר לכם כיצד ליצור שדות בחשבונכם בשלח מסר. זהו אחד הצעדים הראשונים שיש לעשות לפני תחילת העבודה במערכת.
14/06
2021
קישור חכם (קישור העברת משתמש)
קישור חכם (קישור העברת משתמש)
כאשר משתמש כלשהו מקבל הודעת דוא"ל דרך מערכת שלח מסר, לא מדובר רק בהעברה חד-צדדית של אינפורמציה. דרך הודעות דוא"ל שלנו, המנויים שלכם יכולים לרשום את עצמם לקבוצת דיוור לבחירתכם וגם להימחק מהקבוצה הקודמת שלהם - בלחיצת כפתור. במדריך זה, תלמדו כיצד להוסיף קישור חכם (קישור העברת משתמש) לדיוור שלכם, ולאפיין את הפעולות שהוא יבצע.
08/06
2021
יצירת קבוצת פילוח
יצירת קבוצת פילוח
מערכת שלח מסר מאפשרת לכם לבצע חיתוך על רשימת המנויים שלכם, ולפלח אותם ע"פ השדות השונים שאפיינתם להם - שם, תאריך הצטרפות, תאריך לידה, תחום עיסוק וכו'. קבוצת הפילוח שתצרו תוסיף לכם מידע על המתרחש בעסק שלכם, תעזור לכם לארגן את המנויים שלכם, ותתפקד כקבוצת דיוור לכל דבר.
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות