בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
23/10
2021
יצרתם דף נחיתה ואתם צריכים לפרסם אותו, מה עכשיו?
קטגוריות:
דפי נחיתה
יצרתם דף נחיתה ואתם צריכים לפרסם אותו, מה עכשיו?
מה הופך מודעה לבלתי נשכחת?  אתה זוכר. זו התשובה שכל מפרסם רוצה לדעת. אני נוטה לזכור מודעות מצחיקות ו/או קשורות, אך האם זה אותו הדבר עבור רוב הצרכנים ?  מדוע הצרכנים זוכרים מודעות, מדוע זוכרים מנגינה, מה משאיר רושם לטווח ארוך יחסית?   
20/10
2021
הימנעות מדיוור לספאם - כל מה שצריך לדעת
הימנעות מדיוור לספאם - כל מה שצריך לדעת
הגעת המיילים לספאם, מדוע זה קורה? קיימים גורמים רבים המשפיעים על נתיב הגעת המיילים שלנו לתיקיית הספאם.  הגורם המרכזי הוא אלגוריתם סינון ומיון דואר של ספקיות הדואר השונות, עליו לא ניתן לשלוט.  אך בדיוק מסיבה זאת, אספנו עבורכם במדריך זה מספר המלצות קבועות שיוכלו לסייע לכם לצמצם את אחוז הגעת המיילים שלכם לספאם.
10/10
2021
אימות דומיין בפייסבוק
אימות דומיין בפייסבוק
שינויים במדיניות הפרסום הממומן בפייסבוק מתרחשים מעת לעת, ואנחנו בשלח מסר מקפידים להתעדכן בשינויים ולספק לכם מענה עדכני לשינויים אלו. במדריך זה תמצאו הסבר כיצד תוכלו להשתמש בדומיין האישי החינמי ששלח מסר מספקת, למטרת תהליך האימות של פייסבוק.
10/10
2021
הטמעת קוד פיקסל בדף נחיתה בשלח מסר
הטמעת קוד פיקסל בדף נחיתה בשלח מסר
קוד פיקסל, או בשם אחר "קוד מעקב", הינו קוד שמטרתו לאסוף ולשלוח נתונים. ניתן לייצר קוד פיקסל מתוך פלטפורמות האתרים השונות, ואותו יש להטמיע בתוך הגדרות דף הנחיתה שלכם בשלח מסר. 
10/10
2021
פרסום דף נחיתה תחת הדומיין אישי
פרסום דף נחיתה תחת הדומיין אישי
מערכת שלח מסר מספקת לכם את האפשרות להגדיר את דפי הנחיתה שיצרתם תחת הדומיין האישי שלכם. במדריך זה תלמדו כיצד לעשות זאת.
11/10
2021
הגדרות דף נחיתה בשלח מסר
הגדרות דף נחיתה בשלח מסר
פרסום דפי נחיתה ברשתות החברתיות מהווה נתח משמעותי בפרסום באינטרנט. כשאנחנו מפרסמים את דפי הנחיתה שלנו​ באמצעות פוסט למשל אנחנו נרצה שהנראות הראשונית שלו, תיראה ייצוגית ומעניינת. לשם כך, ניתן לשנות את הגדרות הפרסום כבר בתוך דף הנחיתה במערכת שלח מסר. 
26/10
2021
יצירה ונעילת דפי נחיתה
יצירה ונעילת דפי נחיתה
דף נחיתה הינו עמוד אינטרנט יחיד, המכיל מסר שיווקי מחודד וממוקד - מגיעים אליו דרך לחיצה על באנר, קישור שיווקי בפייסבוק, לינק בהודעת SMS שיווקית, ועוד. הוא יכול להכיל תמונות וסרטונים, טפסים להרשמה מקוונת, דפי סליקת אשראי ועוד. כאן תלמדו כיצד ליצור, לעצב, ולהטמיע מערכות שונות בדף הנחיתה שלכם - באמצעות מערכת ה"קריאדיטור".
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות