בלוג | קומסטאר פיתוח מערכות
Comstar Logo
הפוסטים הפופולריים ביותר
9 רעיונות חזקים לשימוש במסרונים (SMS) שיווקים לבעלי עסקים
מאמר זה מסקר מגוון אפשרויות שבעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשתמש בשליחת סמסים (SMS) באופן שתגדיל להם בוודאות את אחוזי ההמרה והמכירות. החל משליחת קופון ביום הולדת, כלה בהגדלת צפייה בוובינר ועד אישורי הגעה לפגישה חשובה.
דפי נחיתה אפקטיבים- איך להניע לקוחות לפעולה?
במאמר נדבר על דפי נחיתה אותם כל מנוי יכול לבנות בעצמו במערכת בדגל שלנו - "שלח מסר". מה שימושם של דפי הנחיתה? ואיך ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה שתמשוך לקוחות חדשים לעסק ותגדיל את המחזור העסקי?
5 כללי אצבע שיעזרו לך להוציא מהשיווק במייל את המקסימום
אוקיי, אז התכנסנו היום כדי לראות איך להוציא מהשיווק שלנו במייל את המקסימום אבל קודם, בואו נדבר רגע על למה בכלל לעשות שיווק במייל.
19/06
2016
הוספת קישור/ קובץ להודעה
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
לעיתים תרצו להוסיף לדיוור שלכם קישור לאתר אחר. לעיתים תרצו להוסיף קובץ, כגון הזמנה מעוצבת, קטלוג, או קובץ טקסט בפורמט PDF. דף זה מפרט את הדרכים לבצע זאת.
15/06
2016
יצירת קבוצת פילוח
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
מערכת שלח מסר מאפשרת לכם לבצע חיתוך על רשימת המנויים שלכם, ולפלח אותם ע"פ השדות השונים שאפיינתם להם - שם, תאריך הצטרפות, תאריך לידה, תחום עיסוק וכו'. קבוצת הפילוח שתצרו תוסיף לכם מידע על המתרחש בעסק שלכם, תעזור לכם לארגן את המנויים שלכם, ותתפקד כקבוצת דיוור לכל דבר.
08/06
2016
יצירת קבוצת דיוור
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
קבוצת דיוור (או רשימת תפוצה) היא קבוצת המנויים אליהם אתם מעוניינים לדוור דיוורים ספציפיים. למשל, דוא"ל עם הכותרת "טיפים לבישול" יישלח לקבוצת דיוור בשם "בשלנים". בדף זה תלמדו כיצד ליצור קבוצת דיוור, להוסיף אליה מנויים, ולארגן אותם - בדרך יעילה ואינטואיטיבית.
08/06
2016
הוספת מנוי לקבוצת דיוור
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
יש יותר ממסלול אחד בין ליד פוטנציאלי ובין קבוצת הדיוור המיוחלת. בין אם דרך יבוא קובץ Excel, רישום בדף נחיתה, או בצורה ידנית - בדף זה תלמדו על כל האפשרויות הקיימות להוספת מנוי לקבוצת דיוור.
08/06
2016
​​יצירת שדות מנויים
קטגוריות:
הדרכות שלח מסר
מערכת שלח מסר תומכת ביצירה של מנויים בעלי מספר רב של שדות מסוגים שונים ומגוונים, לכל צורך ומטרה. כך תוכלו לאחסן, לארגן, ולעדכן את המידע שחשוב לכם, לכל מנוי.
27/06
2016
הטעויות הקטנות שיגרמו לדיוור שלך להגיע ל(דואר)זבל
קטגוריות:
שלח מסר
תיבות הדואר האלקטרוני נמצאות בשימוש מזה כשלושה עשורים. במהלך שלושת העשורים כל מה שיכול היה לעבור למישור הוירטואלי, עשה זאת. בין היתר עלוני הפרסומות שהחלו אט אט מציפים ומטביעים את המיילים החשובים באמת.
⇧חזור ללמעלה
אנחנו כבר נדאג להתקשר:
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר, כל הזכויות שמורות